تکنولوژی

OpenSi، بزرگترین بازار NFT جهان، کاربران ایرانی را تحریم کرده است

بر اساس گزارش های متعدد توسط کاربران، ظاهرا این پلت فرم باز می شود OpenSea یکی از بزرگترین بازارها است NFT جهان کاربران ایرانی پس از تحریم های آمریکا ممنوع شد.

یک نماینده Open ایمیلی به وب‌سایت Decrypt ارسال کرد و تأیید کرد که کاربران در مناطق محدود (از جمله ایران) قرار دارند. آنها نمی توانند از این پلتفرم استفاده کنید. در متن این ایمیل آمده است:

OpenSea کاربران و کشورهای تحت تحریم ایالات متحده را از استفاده از خدمات ما، که شامل خرید، فروش یا انتقال NFT می‌شود، منع می‌کند، و شرایط خدمات ما صراحتاً کاربران یا کاربران در مناطق تحریم‌شده را از استفاده از خدمات ما منع می‌کند. ما برای استفاده از خدمات خود توسط افراد، نهادها و افراد تحت تحریم در کشورهای تحریم شده یک خط مشی تحمل صفر داریم و اگر متوجه شدیم که افراد خط‌مشی‌های ما را نقض می‌کنند، بلافاصله برای مسدود کردن حساب‌های آنها اقدام می‌کنیم.

کاربران ایرانی باز 404 می گیرند. پیام

باز می شود

تاکنون بسیاری از کاربران ایرانی موضوع باز بودن و عدم دسترسی را گزارش کرده اند. 1 کاربر با نام عکس نیما لیو او توضیح داد که گروه عکس هایش دیگر توسط دیگران در این پلتفرم حضور ندارند قابل رویت نه یکی دیگر از کاربران ایرانی آرمان پس از تلاش برای ورود به OpenSea پیام خطا را توضیح می دهد 404 دریافت و کاربر دیگری به نام «عارفه نوروزی». نشان می دهد که حساب او تأیید شده است بدون هیچ توضیحی حذف شده است!

باز می شود

OpenSea در ماه های اخیر مشکلات زیادی داشته که کاربرانش را ناامید کرده است. در میان آنها می تواند سرقت 254 ژتون تقریبا ارزش دارد 1.7 میلیون دلار وی خاطرنشان کرد: این گزارش در اوایل ماه جاری منتشر شد. از سوی دیگر در گذشته اخیر تحریم های جدیدی علیه کاربران ایرانی از جمله بیت دیفندر و آنتی ویروس دیسکورد اعمال شده است.

مدیریت

محمد قاسمی هستم. از بچگی با وردپرس کار میکنم و علاقه بسیار زیادی به طراحی وب دارم. این قالبو فقط از سایت راستچین تهیه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا