متاورس

1/4 افراد ممکن است تا سال 2026 در متاورس باشند!

زمان جستجو: 2 دقایق

بر اساس نتایج تجزیه و تحلیل جدید، تا سال 2026، 25 درصد از افراد حداقل یک ساعت در روز را در Metaverse در مشاغل، آموزش، مونتاژ، عرضه و سرگرمی صرف خواهند کرد.

بر اساس Cointelegraph، که در 7 فوریه توسط Gartner، یک آژانس تحلیل و مشاوره متخصص فاش شد، تخمین زده می‌شود که تا سال 2026، 30 درصد از سازمان‌ها در سراسر جهان می‌توانند خدمات و محصولاتی در متاورس داشته باشند. بر اساس این شرکت، تولیدکنندگان در حال حاضر زیرساختی ایجاد می کنند که می تواند به مشتریان خود اجازه دهد زندگی در دنیای دیجیتال را تجربه کنند.

به گفته مارتی رسنیک، معاون گارتنر، تولیدکنندگان باید به طور جمعی برای ادغام متاورس تلاش کنند. در نتیجه نیاز مشتریانشان به تجربیات دیجیتال، تعاملی و سه بعدی.

او گفت:

از شرکت در دوره های دیجیتال گرفته تا خرید زمین دیجیتال و ساخت املاک دیجیتال، این اقدامات اکنون در محیط های جداگانه انجام می شود. در پایان، باید در یک اقیانوس اتفاق بیفتد – متاورز.

در همین حال، آژانس تحلیلی Technique Analytics پیش‌بینی می‌کند که ارزش بازار جهانی متاورس تا سال 2026 به 42 میلیارد دلار خواهد رسید. با این حال، گزارش ماه نوامبر Grayscale نشان می‌دهد که ارزش کل این بازار در سال‌های آینده می‌تواند از 1 تریلیون دلار فراتر رود.

اطلاعات در دسترس نشان می دهد که تنوع مشتریان فعال Metaverse از ابتدای سال 2020 تا ژوئن 2021 10 مورد را ایجاد کرده است.

جواد اشرف، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل Terra Virtua، معتقد است که Metaverse روش کار مشتریان با محیط های دیجیتال را تغییر داده است و انتظار دارد این دنیا به محلی برای تعطیلات برای رویدادهای اجتماعی، کنفرانس های شرکتی، رویدادهای بازی، کنسرت ها، رویدادها و موارد دیگر تبدیل شود.

در نهایت، Resnick از سازمان‌ها و خریداران خواست که با این هشدار ادامه دهند و خاطرنشان کرد که پذیرش علوم کاربردی توسط متاورس جدیدتر و منحرف‌کننده‌تر است. او گفت:

هنوز خیلی زود است که بگوییم کدام سرمایه گذاری در بلندمدت منقضی می شود.

مدیریت

محمد قاسمی هستم. از بچگی با وردپرس کار میکنم و علاقه بسیار زیادی به طراحی وب دارم. این قالبو فقط از سایت راستچین تهیه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا