بازرگانی

گمرک: برنج خیسانده زاهدان وظیفه انبارهای عمومی است

به گزارش شرکت اطلاعات فارس به نقل از گمرک جمهوری اسلامی ایران، علی وکیلی مدیر کل اماکن واردات جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: برنج های وارداتی به زاهدان که در آب غوطه ور شده بود در انباری تحت نگهداری نگهداری می شد. وظيفه شركت عموم مغازه ها صلاحيت ارسال محصولات است و برنج به گمرك اعلام نشده است.

وی گفت: پس از اظهار محصولات به گمرک، مسیر گمرکی طی می شود که شامل اخذ مجوزهای لازم، پرداخت حقوق ورودی و رسیدن به مرحله ترخیص می شود.

نماینده من اضافه کرد: اگرچه گمرک قانوناً قادر به انجام هیچ مسیر گمرکی تا زمان اظهار کالا نیست، اما حساسیت های لازم در این زمینه به سازمان های ذیربط و مراجع استانی اعلام شده است.

مدیرکل کارگاه واردات گمرک تصریح کرد: به منظور تسریع در ترخیص برنج از گمرک زاهدان و در نتیجه پیش بینی هواشناسی و انبارهای ممنوعه چند روزه، تشریفات و مکاتبات مورد نیاز در دستور کار قرار گرفت. گمرک زاهدان و گمرک ایران.

وی گفت: در این راستا مکاتباتی با وزارت رفاه انجام شد تا ثبت درخواست برنج در زاهدان محدود شود و برنج برای ترخیص به شهرهای مختلف هدایت شود. در این زمینه علاوه بر محل کار استانداری و شورای تامین استانداری اجرا شد تا اقدامات لازم از گمرکات استانداری انجام شود.

و یکی از حقوقدانان اذعان داشت: در این راستا مرجع موظف است کل انتقال برنج به انبارهای صاحب فرآورده و ترانزیت داخلی به شهرهای مختلف را با هدف دور شدن از انبارهای برنج زاهدان به تعویق بیندازد. علاوه بر امکان انحلال آن. 90 درصد محصولاتی که بر اساس مقررات کد کنترل موسسات مالی و خدمات مختلف را دریافت نکرده اند دارای مجوز گمرک زاهدان هستند.

وی در خصوص توضیحاتی که در خصوص ازدحام و ورود برنج به زاهدان برای ترخیص ارائه شده است، گفت: یکی از این دلایل لغو ممنوعیت فصلی واردات برنج از سوی ستاد گروه بازار است که ورود برنج را به سطح بالا رساند. انبارهای سازه ای با شهر زاهدان.

الوکیلی لغو معافیت مجاز در مناطق بدون هزینه در کنار چابهار را نیز از دلایل مختلف برشمرد و افزود: باعث کاهش انگیزه تبدیل اقلام به گمرکات مختلف در کنار چابهار و غلظت برنج در زاهدان شد. .

وی گفت: چون مرجع تحویل گیرندگان محصولات در امر واردات برنج در زاهدان، شرکت انبارهای عمومی وزارت تعاون، کار و رفاه است و محصولات در فضای تخلیه نگهداری می شود، وظیفه بارگیری است. و ذخیره سازی بر دوش شرکت فوق الذکر می افتد و با ارائه داده ها و آمار برنج های موجود در فضا و انبار و یا برآورد خسارات احتمالی و وظایف مربوط به این شرکت مرتبط است.

حرف پایانی / t 56

مدیریت

محمد قاسمی هستم. از بچگی با وردپرس کار میکنم و علاقه بسیار زیادی به طراحی وب دارم. این قالبو فقط از سایت راستچین تهیه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا