بازرگانی

– گروه صنعتی ایران خودرو برخی اظهارات را تایید و شبهاتی را در افکار عمومی ایجاد می کند

اطلاعات تایید شده; گروه صنعتی ایران خودرو در حالی از اظهارات اخیری که موجب تشدید شبهه در افکار عمومی و زیر سوال بردن زحمات صنعتگران در داخل کشور می شود انتقاد کرد، با اشاره به گزارشی که ساعت 20:30 دیروز فروردین ماه در فضای رسانه ای پخش شد، اطلاعیه ای صادر کرد. 5.

اکوپرس – متن متن تاییدیه گروه صنعتی ایران خودرو به شرح زیر است:

در هویت خدا

از 9 بهمن 12 ماه گذشته با آغاز به کار کادر مدیریتی فعلی ایران خودرو و با اتخاذ روشهای نوین و در مدت زمان کوتاهی دستاوردهای حیاتی این گروه صنعتی در زمینه ساخت، صرفه جویی، خودروهای باکیفیت و اجرای مستمر استراتژی های کنونی اهمیت دیگری دارد. از جمله دستاوردهای حریف در انواع خودروها با اقلام یدکی کمیاب است.

تنوع این خودروها در نهم بهمن ماه بیش از 80 هزار مدل بوده که اکنون کاهش چشمگیری داشته و در همین بازه بیش از 120 هزار خودرو در دو ماه پایانی 12 ماه گذشته به مشتریان اختصاص یافته است. تحویل و عرضه خودرو به مشتریان نسبت به ده ماه گذشته 17 درصد رشد داشته است، به همین دلیل است که برخلاف سنت های بازار در سال های قبل، در روزهای پایانی قرن پانزدهم پس از میلاد، نه تنها هزینه خودروها در اکثر کالاها این اتفاق افتاد و کاهش پیدا نکرد، اما در برخی شرایط اکنون شاهد کاهش هزینه‌ها بوده‌ایم.

کاهش استخر بدهی معوقه خریدار نیز دستاورد دیگری است که از 25000 مدل در نهم 12 ماه گذشته بهمن به پانزده هزار مدل در چهاردهم وروردین 1401 کاهش یافته است.

کارکنان کوشا گروه صنعتی ایران خودرو با همراهی تامین کنندگانی که تلاش جهادی می کنند حتی در ایام تعطیلات نوروزی همزمان با سیزدهم وروردان با تکمیل و عرضه خودرو در جایگاهی بودند که بتوانند عرضه داخل بازار خودرو را بهبود بخشند. با تکمیل و تبلیغات 4500 دستگاه خودرو در فرفردین سیزدهم، تنها از تاریخ 25 اسفند 1380 تا 14 فروردین 1380 در سایت های تولیدی گروه صنعتی ایران خودرو در سراسر کشور، بیش از 20000 دستگاه را حمل و تحویل داده است.

این حرکت منجر به تخلیه کامل مهمترین پارکینگ خودرو ایران در محل مرکزی شد. گفتنی است، بر اساس رویه‌های جاری ایران خودرو، هرگونه مبادله خودروهای معیوب به محوطه بیرونی سایت‌های تولیدی ایران خودرو ممنوع بوده و طرح این چالش بی‌اساس است. تمامی خودروهای پارک کناری خودروهای صنعتی هستند و برای مشتری مشخص است که در سراسر خط شیفت آماده دریافت پلاک پلیس هستند.

همچنین گروه صنعتی ایران خودرو با هدف تسریع در جلب رضایت خریدار، گارانتی تمامی 1401 کالا را به 3 سال یا 60 هزار کیلومتر ارتقا داد.

مجموعه مدیریت فعلی گروه صنعتی ایران خودرو که با هدف خدمت رسانی به آحاد مردم، در راستای لیست های رئیس جمهور، حضرت امام خامنه ای و اجرای اصول هشت گانه رئیس جمهور و مهمترین وظیفه ایشان توسعه تولید است. ارتقای کیفیت ارائه وسایل نقلیه به مشتریان و دستیابی به آن، تلاش زیادی می کند و در کنار آن تمام تلاش خود را برای رسیدن به این هدف، یعنی انتقاد سازنده انجام می دهد. غیر مخرب، از پیگیری های افراد و مشتریان استقبال می کند.

مدیریت

محمد قاسمی هستم. از بچگی با وردپرس کار میکنم و علاقه بسیار زیادی به طراحی وب دارم. این قالبو فقط از سایت راستچین تهیه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا