بازرگانی

کاهش کسری خودرو از لوازم یدکی ایران خودرو تا اوج تعطیلات نوروزی

اطلاعات تایید شده; ایکوپرس – آیت الله رئیسی در بازدید غیرمنتظره از پارکینگ و آثار ساخت خودروهای معیوب در ایران خودرو، ضمن قدردانی از زحمات کارکنان این خودروساز، بر تسریع در تحقق خودروهای زاپاس تاکید کرد. اجزاء.

بر این اساس گروه صنعتی ایران خودرو در ادامه روند نزولی و در ادامه کسری قطعات یدکی خودرو و کاهش تعداد آنها به 40 هزار مدل تا پایان سال، متعهد شد این خودروها را به بیش از دو دستگاه کاهش دهد. هفته های تولید

ضرورت ارتقای استانداردهای قطعات خودرویی و کالایی گروه صنعتی ایران خودرو از دیگر مواردی بود که رئیس‌جمهور تاکید کرد گروه صنعتی ایران خودرو به اجرای برنامه‌هایی برای ارتقای این فضا، ارتقای کیفیت قطعات و افزایش رضایت خریداران اختصاص دارد. در این رشته کل خدمات پس از فروش

رویداد تجاری و ارائه کالاهای مدرن و مد روز نیز یکی از چندین موضوع اصلی بود که رئیس جمهور بر آن تاکید کرد، زیرا باعث تسریع در تکمیل رشد و ارائه اقدامات محصول تحت طرح K125 در رأس سال بعد در برنامه های خود می شود.

انتهای پیام/

مدیریت

محمد قاسمی هستم. از بچگی با وردپرس کار میکنم و علاقه بسیار زیادی به طراحی وب دارم. این قالبو فقط از سایت راستچین تهیه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا