چمن مصنوعی

چمن مصنوعی در مکان های شناخته شده –

از دیزنی لند تا حیاط خلوت گل روز بخیر

سهولت تعمیر و نگهداری، صرفه جویی مالی در آب، تسلیت و پرسش ممکن است از دلایل اصلی استفاده زیاد از چمن مصنوعی در مکان های مختلف مربوط به پارک ها، زمین های بازی، زمین های ورزشی، امکانات تجاری و حتی مناطق مسکونی باشد. به هر حال از نظر مالی استفاده از چمن مصنوعی به عنوان جایگزین چمن خالص را نمی توان نادیده گرفت و با ظاهر خالص آن می توان گفت که تفاوت چندانی با چمن خالص ندارد. به عنوان مثال در کلانشهر مشابه تهران، اگر کمی دقت کنید، زمین چمن مصنوعی در پارک های پایتخت روزانه رشد می کند و مورد استقبال ساکنین قرار می گیرد.

وقتی سفر می کنید و به مکان های شناخته شده روی زمین می روید، متوجه می شوید که چمن مصنوعی در آنجا کشیده شده است. استفاده از چمن مصنوعی در سایت های زیبا به دلیل سهولت در نگهداری، مقاومت در برابر بازدیدکنندگان سنگین سایت و ظاهر ناب مورد استقبال قرار گرفته است. در زیر لیستی از ایده آل ترین و گرم ترین مناطق تزئین شده با چمن مصنوعی آورده شده است. از مکان های ورزشی گرفته تا مکان های لوکس که افراد مشهور می آیند و می روند.

1. دیزنی لند

دیزنی لند، زمین بازی که هر کودک و بزرگسالی دوست دارد از آن بازدید و در آن شرکت کند، یکی دیگر از مکان های شیک است که از چمن مصنوعی برای کف خود استفاده می کند. در واقع، مدیران پارک از چمن مصنوعی به عنوان جایگزینی برای چمن خالص در یکی از باغ های او به نام Magic Kingdam استفاده کرده اند. یکی از توضیحات زیادی که در مورد استفاده از چمن مصنوعی در اینجا وجود دارد، تعداد زیادی از افرادی است که سالانه از همه جای دنیا به این مکان شناخته شده رفت و آمد می کنند. چمن مصنوعی نه تنها از طریق دوام به طور حرفه ای عمل می کند، بلکه احساس طراوت و سرزندگی را در جو دوچندان می کند.

2. استادیوم آلبرت سانز

چمن مصنوعی در مکان های معروف

این استادیوم معروف در بویز، مرکز ایالت آیداهو آمریکا قرار دارد. شاید کمی تعجب کنید، اما رنگ آبی چمن ساخته شده در این مکان شناخته شده عنوان آن را بر سر زبان ها انداخت. رنگ بندی چمن در ورزشگاه فعالیت های ورزشی، تا سال 1985، تفاوت چندانی با استادیوم های مختلف نداشت. با این حال، از سال 1986، رنگ زمین بی تجربه آبی تغییر کرد و به همان رنگ باقی ماند. وقتی از بالا به شرکت در نظم و انضباط نگاه می کنید، کف آن را یک استخر پر از آب در نظر می گیرید. برجسته‌سازی یکسان در رنگ‌آمیزی چمن امضاها، این ورزشگاه را سبک و کاملا متفاوت کرده است.

3- استادیوم میشیگان

چمن مصنوعی در مکان های معروف

«خانه بزرگ» لقبی است که به این زمین فوتبال داده اند. استادیوم میشیگان دومین استادیوم بزرگ روی زمین و مهم ترین استادیوم ایالات متحده آمریکا است. از جانب جایگزین چمن مصنوعی این زمین فوتبال ماهرانه برای سال های مختلف تمام نمی شود. یکی از گزینه های متعدد چمن فوتبال لازم به ذکر است که دوام و مقاومت آن در برابر ضربه بسیار زیاد است. دیتکس در بالای پارک طول عمر را تضمین می کند که به معنای فعالیت های ورزشی ماهرانه است.

4- حیاط خلوت فلاورز پیکسی هالو

چمن مصنوعی در مکان های معروف

حیاط خلوت برجسته گلدان واقع در دیزنی لند، فلوریدا. سالانه یک نمایشگاه بین المللی گل و گیاه در این حیاط خلوت بزرگ برگزار می شود و افراد زیادی را برای رفتن به آنجا ترغیب می کند. دوام، شکوه و مقاومت چمن مصنوعی، انتخاب آن را به عنوان تنها گزینه برای این چمن زیبا در نظر بگیرید.

مدیریت

محمد قاسمی هستم. از بچگی با وردپرس کار میکنم و علاقه بسیار زیادی به طراحی وب دارم. این قالبو فقط از سایت راستچین تهیه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا