چمن مصنوعی

چمن مصنوعی برای پشت بام چه نکاتی دارد

 

حیاط خلوت پشت بام یا عرشه بی تجربه احتمالاً یکی از جدیدترین مفاهیم معماران داخلی برای کاهش مشکلات مربوط به مسکن در خانه است. با استفاده از چنین مفهومی، احتمالاً اکثر خانه ها را نجات می دهیم، بسیاری از قطعات مرتبط با طبیعت را به خانه مسکونی خود حمل می کنیم و در نهایت یک حیاط خلوت یا حیاط خلوت غیر عمومی طراحی می کنیم که فضایی گرم از درها ایجاد می کند. تبدیل به یک شهر عصبی

با این حال، ما باید قوانین تکمیل چنین طرحی را به درستی بدانیم و در حین انجام آن به چه عواملی فکر کنیم. بخشی از ما باشید تا راه حل های مناسبی برای این سوالات و همچنین برخی مفاهیم فنی به دست آوریم.

چرا سقف حیاط خلوت؟

فرقی نمی کند سقف شما فقط یک حیاط خلوت کوچک داشته باشد یا خیلی کوچک نباشد، با این حال، یک سقف بی تجربه گزینه بسیار خوبی برای استفاده از خانه خالی در داخل است. مفهوم چمن مصنوعی برای پشت بام یک منطقه کاملاً نامرئی با استفاده از دستور زبان ماهر است و این احتمالاً یکی از دلایل اصلی استفاده از آن است.

همه سرگرمی های پشت بام را می توان انجام داد!

ساکنان خانه ها و ساختمان های چند طبقه می توانند به زمین های خود بروند و چیزهای جالب زیادی به دست آورند. از جمع شدن در اطراف یک باربیکیو در جنگل گرفته تا امتحان کردن یک بازی گلف یا تنیس، همه اینها روی پشت بام شما امکان پذیر است و اینها دقیقاً گزینه هایی هستند که Roof Backyard را به یک جایگزین عالی تبدیل می کنند. شایان ذکر است که عرشه حیاط خلوت کنار استخر و سالن های ورزشی شخصی از منحصر به فردترین بخش های مجتمع ها و ساختمان های مجلل هستند.

قوانین رایج برای طراحی سقف های بی تجربه

اکنون که گزینه‌های این خانه را فهمیدیم، باید راه‌های آسانی برای طراحی بهترین حیاط پشت بام و استفاده از آن بیابیم. اول از همه، بهتر است بدانید که بهترین گزینه همیشه این است که از یک متخصص مشاوره بگیرید و کار را به فردی بسپارید که سال ها تجربه در چنین عملیاتی دارد و قبلاً اطلاعات خوبی در مورد آنها دارد. با این حال، در این مقاله سعی بر آن است تا عواملی را که بدون شک ممکن است در طراحی و محوطه سازی باغ های پشت بام موضعی جدی اتخاذ می کنند و احتمال بروز هر گونه مشکلی را کاهش می دهند.

تنظیم نقشه

شکی نیست که اساسی ترین و مهمترین گام در هر سازمانی، طراحی یک طرح اولیه برای یک طرح بالقوه است. این دوره تمام مفاهیم موجود در ایده های شما را روی کاغذ قرار می دهد و شما دقیقا متوجه خواهید شد که برای طراحی چنین منطقه ای چه برنامه ای دارید.

بنابراین ابتدا محیط را با متر اندازه گیری کنید و سپس نقشه را روی کاغذ بکشید. در این سطح، بهتر است محیط کلی را با چند خط مجازی جدا کنید و سعی کنید برای هر قسمت یک مفهوم منحصر به فرد در اختیار شما قرار دهد، تا زمانی که مجموعه ای از مفاهیم را پیدا کنید که جلب توجه می کند.

زیر ساخت

به دلیل اینکه سقف حیاط خلوت بر روی پشت بام ساختمان یا مجتمع قرار می گیرد، مشکلاتی مشابه عایق رطوبتی و صدها کاربرد می تواند منجر به آسیب شود که کل ساختمان را تحت الشعاع قرار می دهد. توجه داشته باشید که بخش بزرگی از این تصادفات زمانی اتفاق می افتد که …

مدیریت

محمد قاسمی هستم. از بچگی با وردپرس کار میکنم و علاقه بسیار زیادی به طراحی وب دارم. این قالبو فقط از سایت راستچین تهیه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا