بورس

نه خیلی یاسی، نه بی تجربه؛ در بورس چیست؟

اقتصادآنلاین – هانا بوخموند; مطابق با اکثر متخصصان بورس، در تعادل است و می تواند تا پایان سال توسعه فعلی خود را حفظ کند.

کاویان عبدالله از فعالان ماهر بازار سرمایه در گفت و گو با اقتصاد آنلاین به بررسی سیر تحول خرید و فروش پرداخت و گفت: توسعه شاخص ترکیبی و هم وزن نشان می دهد که بسیاری از نمادهای اصلی بازار همراه بوده اند. به طور کلی، بازار سهام در حال حاضر توسعه تعادل خود را حفظ کرده است.

کاویان عبدالله

وی افزود: در بین بسیاری از صنایع، بهترین جریان نقدی واقعی در سه باند کالاهای شیمیایی، نفتی و موسسات رتبه‌بندی اعتباری و بانک‌ها بوده است، در حالی که نتایج معاملات انجام شده در اینجا به شرح زیر است. در تفاوت «موسسات رتبه‌بندی اعتباری و بانک‌ها»، «نیروی برق، بنزین، بخار»، «آب سوزان» و «ماشین‌ها و تجهیزات برق خانگی» به نفع تجهیزات واقعی خانگی ختم شد.

و این ماهرانه بازار پول اظهار داشت: در سومین روز هفته، 140 میلیارد تومان سهام کود شیمیایی اوره لردگان معامله شد، معدن دماوند اینجا پس از 77 میلیارد تومان در جایگاه دوم و هلدینگ صنایع معدنی شرق در جایگاه سوم قرار گرفتند. .

وی گفت: در بلندمدت به نظر می رسد که تحولات تعادل در بازار سرمایه ادامه داشته باشد و صنایع در مسیر فعلی خود باقی بمانند.

مدیریت

محمد قاسمی هستم. از بچگی با وردپرس کار میکنم و علاقه بسیار زیادی به طراحی وب دارم. این قالبو فقط از سایت راستچین تهیه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا