بازرگانی

نماینده مجلس: اتاق بازرگانی 1000 میلیارد تومان از سود خود صرفه جویی کرد.

به گزارش خبرنگار مالی شرکت اطلاعات فارس، مجتبی رزاخا با اشاره به روند رسیدگی در داخل اتاق بازرگانی، عنوان کرد: درآمد و صورتحساب.

مشاور پرسنل تهران ری و شمیرانات تایید کرد: اکنون تردید داریم که آیا اتاق‌های بازرگانی درآمد خود را در سطح استان به اتاق بازرگانی ایران ارائه کرده‌اند یا خیر. اکنون اسنادی داریم که نشان می‌دهد در برخی استان‌ها غیر از اصفهان، تخلفات گسترده وجود دارد.»

وی افزود: مشخص است که این درآمدها به طور کلی متعلق به بازرگانان است و باید صرف امور خاصی شود که این تخلف از بازگشت استانداری است و هیچ گاه مجاز نیست.

رزاخا تصریح کرد: در خصوص هزینه اتاق های بازرگانی نکات دیگری نیز وجود دارد که در هر کدام از اتاق های بازرگانی یک مورد که هزینه ایجاد صادرات صرف انتخاب شده است. ما وارد این سختی شده ایم و باید این انتخابات را به طور مثبت لغو کنیم.

وی با اشاره به اینکه با این تخلفات قاطعانه برخورد خواهیم کرد، ادامه داد: در حال حاضر اطلاعات اولیه را به دست آورده ایم و می توانیم نتیجه را به مراجع ذیربط اعلام کنیم.

این معاونت بیان کرد: اتاق بازرگانی بیش از 1000 میلیارد تومان در حساب خود پس انداز کرد و کمیته رسیدگی به همه موارد رسیدگی خواهد کرد.

رزاخا ادامه داد: سود کل اتاق چقدر است جای سوال است و اعداد و ارقام کاملاً متفاوت است. خود اعضای اتاق هم سودشان را 160 میلیارد عنوان کردند اما الان این اعداد خیلی بیشتر است و وجود ندارد. آر. در کمال تعجب ماموران رسمی اتاق بازرگانی قصد فریب نمایندگان را دارند.

وی در پایان گفت: تا این لحظه این پرونده ها به قوه قضائیه ارجاع نشده است و حتما همایش هایی را با حضور ذینفعان برگزار و پرونده ها را بررسی خواهیم کرد و پس از برگزاری همایش ها به قوه قضائیه ارجاع خواهیم داد. از بین بردن. سیستم.

انتهای پیام/

مدیریت

محمد قاسمی هستم. از بچگی با وردپرس کار میکنم و علاقه بسیار زیادی به طراحی وب دارم. این قالبو فقط از سایت راستچین تهیه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا