بورس

نماگر نهایی نه بالا می رود و نه کاهش می یابد / پیشنهادات خرده فروشی دوباره کمتر از دو هزار میلیارد تومان است

بر اساس گزارش نظام اقتصادی خالص؛ و پس از کاهش بیش از 17 هزار کارگری شاخص کل در روز یکشنبه، توانست با بیش از 4 هزار کارگر (0.29 درصد) به مرکز کانال یک میلیون و 427 هزار کارگر صعود کند. فارس مدل 642، نوری 335 و فمیلی 314 بهترین برداشت را از انبساط در شاخص کنونی داشته اند و با مدل های 365، Shaven بیشترین تاثیر را در شاخص کل داشته است.

اگرچه ایزو وزن در پایان خرید و فروش بیش از 386 مدل افزایش یافت، اما کاهش جزئی را در آخرین ساعت بازار تایید کرد که نشان از مازاد عرضه به طور کامل دارد.

فرابورس با 35 کارگر، زاگرس 18 کارگر، بی با 11 کارگر و صنعت 7 عامل افزایش یافت.

سبزیجات خوشمزه نبود

اگرچه شاخص کل در خرید و فروش فعلی روند صعودی داشته است، اما نگاهی به مسیر خرید و فروش نمایشگاه ها بیندازید که اکنون یکی از روزهای کم ثروت را شاهد بوده ایم. ارزش معاملات خرد نسبت به روز گذشته بیش از 35 درصد کاهش یافت و به کمتر از دو هزار میلیارد تومان رسید. ارزش کل معاملات خرده فروشی (حقوق صاحبان سهام و حق تقدم) حدود 1700 میلیارد تومان بود، بنابراین یکی از روزهای بسیار کم بضاعت را داشتیم. در واقع دومین کمترین ارزش معاملات خرد در حال حاضر در سال 1401 به ثبت رسیده است.

03

در مجموع، ارزش معمول معاملات خرد روزانه در 10 روز گذشته خرید و فروش حدود دو هزار میلیارد تومان بوده است که رقم بسیار کمی است. لازم به ذکر است که ارزش معمول معاملات خرد روزانه در سال 1401 حدود 5 هزار میلیارد تومان بوده است.

افراد واقعی که بازار را دوست ندارند

در حال حاضر، ادامه برداشت وجه نقد واقعی را مشاهده کرده ایم. به این ترتیب برداشت 287 میلیارد تومانی وجه نقد واقعی در آن لحظه ثبت شد. به طور کلی، از آنجایی که ما در ابتدای ماه ژوئن هستیم، اکنون شاهد نتایج سازنده ای برای خرید و فروش واقعی تنها در دو حوزه بوده ایم.

04

پیش بینی سهام

بازار روزهای خوبی را سپری نمی کند. در روزی که پیشنهادها با کمک نسبی همراه بود، خریدی با هزینه های سازنده صورت نگرفت که می توان کاهش چشمگیری در میزان تراکنش ها نسبت به دیروز دانست؛ مشکلی که به احتمال زیاد نشان می دهد که نباید روی یک توسعه صعودی قوی از این بازار حساب کنیم. در این بین، ریسک های سیستمی بر بازار سایه افکنده و انرژی روند صعودی قوی ادامه دارد. با این حال، با توجه به کمک قوی وارد شدن به شاخص کل، به نظر می رسد که کاهش قابل توجه در داخل شاخص زیر مرز 1.4 میلیون واحد بیش از حد انتظار حذف شده است. ادامه مسیر فرسایش و اصلاح زمان به خصوص در داخل نمادهای کوچک بازار احتمالاً اینگونه است که شما با بازار سروکار دارید.

مدیریت

محمد قاسمی هستم. از بچگی با وردپرس کار میکنم و علاقه بسیار زیادی به طراحی وب دارم. این قالبو فقط از سایت راستچین تهیه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا