بورس

معاملات کالا به سرعت میزبان همه کالاهای زنجیره پتروشیمی خواهد بود

محمدصادق مفتح تصریح کرد: در راستای تسویه حساب صورت گرفته بین وزارت صمت و نفت، به احتمال زیاد تمامی کالاهای زنجیره ای پتروشیمی در بورس قرار می گیرند و در صورت وجود مازاد به احتمال زیاد اجازه صادرات داده می شود. ” شرکت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران به نقل از وی گفت.

در پاسخ به اینکه برخی از شرکت ها تنها بخش کوچکی از کالاهای خود را در صورت تغییر موجودی عرضه می کنند و در نتیجه هزینه ها را در آنجا مخدوش می کنند، تصریح کنید: این یعنی مدیریت تغییر موجودی و این فرآیند باید اصلاح شود.

مزاحمت مفتح: «در حال حاضر تنها تولیدکنندگان کالاهای پتروشیمی می‌توانند کد تغییر بورس را دریافت کنند و کالای تعویضی را خریداری کنند و در نتیجه رقبا احتمالاً فقط بین تولیدکنندگان، واسطه‌ها و دلالان برای تجارت خواهند بود. ”

چند سالی است که موضوع تامین مواد تولیدی با مواد پخته نشده موضوع مهمی در بهترین رویه تولیدکنندگان بوده و در نتیجه اجرای رویه‌های مربوطه با موانع جدی مواجه شده است.

در این میان، با توجه به آغاز به کار سیزدهمین دولت، وزارت صمت بر اساس اقدامات قبلی و نتایج آن، برنامه کمک اصولی به عوامل تولیدی را طراحی و اجرا کرد که هدف اصلی آن در ورود کالاهای متنوع به محصولات در حال تغییر

وزارت صمت در عبارات مختلف در تلاش است تا کالاها و ملزومات کاملاً نپخته برای ساخت در تجارت کالا و در درجه اول یک سیستم خرید و فروش شفاف با دانش آماری در مورد ساخت، مصرف و صادرات برای مدیریت بازار کالا و از این طریق پس از آن ارائه کند. با جزئیات کامل تجارت موجودی و مونتاژ نیازهای اقلام تولیدی، باید اقلام اضافی به سفارش خانگی به سرعت صادر شود.

اکنون در کنار زنجیره ساخت کالاهای معدنی، کالاهای پتروشیمی نیز با تغییر محصولات تامین می شود و برای کالاهایی که می توان به صورت مختصر تهیه کرد، وزارت صمت با همکاری وزارت نفت در نظر دارد اقلام منهای طبق ضوابط را وارد کند. شرایط ساخت

مدیریت

محمد قاسمی هستم. از بچگی با وردپرس کار میکنم و علاقه بسیار زیادی به طراحی وب دارم. این قالبو فقط از سایت راستچین تهیه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا