اقتصادی

مشاوره مدیر عامل OTC برای مدیران و طرفداران Magpies

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، نشست خبری آغاز واگذاری سهام پرسپولیس و استقلال به مردم صبح امروز با حضور رئیس سازمان خصوصی سازی فرابورس در محل وزارت امور اقتصادی و دارایی برگزار شد. مدیران عامل سیرکابی

در این مراسم میثم فدایی مدیرعامل فرابورس ایران اظهار داشت: پروژه حمل و نقل زاغی بزرگ و سخت بود و طی سه ماه گذشته تلاش های زیادی برای تکمیل آن انجام شد و فکر می کردم این پروژه به اندازه پروژه موفق نخواهد بود. طرح شرط بندی عدالت اما نتیجه داد با تلاش رئیس سازمان خصوصی سازی و تایید وزیر اقتصاد.

وی تاکید کرد: فکر نمی کردم هیچ مدیر دولتی مستعد افشای اطلاعات باشد، به ویژه اینکه او به تازگی سمت مدیریتی گرفته است.

ویدا افزود: خارج از غرفه در خدمت تمامی سهامداران هستیم و مراحل قانونی و مقررات باشگاه اعلام شده است.

وی گفت: دو باشگاه رونمایی شدند و در حال تکمیل هستند و در کانال هواداران یکی از باشگاه ها در حال بررسی هزینه خرید بازیکنان تیم مقابل بودند که شفافیت کار را نشان می دهد.

مدیرعامل فرابورس ایران تاکید کرد: مدیران باید از ایجاد هیجان و مشاوره برای سرمایه گذاری در سهام دو باشگاه پرهیز کنند و سهام آنها مانند سایر سهام است.

فدایی با بیان اینکه 12 درصد از سهام این دو باشگاه در اختیار سهامداران خرد است و حداکثر سفارش خرید آن 300 هزار تومان است، به هواداران توصیه می کنم قبل از خرید آگهی را مطالعه کرده و با آگاهی کامل شرکت کنند تا متحمل ضرر احتمالی نشوند.

وی افزود: فرابورس ایران برای خرید و فروش سهام باشگاه های استقلال و پرسپولیس نه تنها برای این دو باشگاه بلکه برای هیچ سهمی توصیه ای ندارد.

انتهای پیام/

مدیریت

محمد قاسمی هستم. از بچگی با وردپرس کار میکنم و علاقه بسیار زیادی به طراحی وب دارم. این قالبو فقط از سایت راستچین تهیه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا