بازرگانی

عمان از گسترش روابط تجاری با ایران و تامین مالی دوجانبه استقبال می کند

رشید الغیلانی امروز در گفتگو با خبرنگار مالی شرکت اطلاع رسانی فارس، درباره توافقنامه جایگزین ها و راهبردهای صادرات به سلطان نشین عمان که در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد، اظهار داشت: روابط عمان طولانی است. -ایستاده و عمیق – ریشه دار و فوق العاده.

قائم مقام سفارت عمان در تهران با اشاره به بیمه نامه هایی که پادشاه عمان برای این ملت گذاشته است، افزود: این بیمه نامه ها 10 سال و 20 سال طراحی شده و قرار است در سلطان نشین عمان و ملت پیش برود. کشور عمان . قادر به پیاده سازی

وی بیان کرد: یکی از نکات مهمی که آن اپلیکیشن ها روی آن تمرکز دارند، نقاط مالی، تجاری و فاینانس در بسیاری از کشورها است و به همین دلیل از روابط کاری با ایران استقبال می کنیم و به مناسبت برگزاری مجمع دیگری در این رشته، ما نیز از آن استقبال می کنیم. .

رضا صالح جمعه، رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و عمان با پافشاری بر این گردهمایی گفت: روابط تجاری دو کشور در حال حاضر رو به افزایش است و این بدان معناست که با توجه به شرایط موجود فرصتی برای گسترش روابط تجاری وجود دارد. -روابط تجاری ایران روابط پایدار بین دو کشور.

در اجلاس اتاق مشترک ایران و عمان آمده است که پادشاهی عمان در کنار تجارت، سیستم تامین مالی واقعاً مناسبی دارد و شرایط را برای تجار کشورهای کاملاً متفاوت باز می کند.

وی گفت: روابط تجاری ایران و پادشاهی عمان آغاز شده است و امیدواریم این روابط گسترش یابد و زمینه های عملی نیز اضافه شود.

جمعه گفت: مقدمات این مناسبت فراهم شد که رئیس جمهور ایران به امان رفت و با پادشاه عمان دور هم جمع شد. در این گردهمایی بر عملکرد خوش بینانه هر کشور به ویژه بخش غیردولتی تاکید شد. این نکات ما را تشویق می کند تا در جهت افزایش رشد و افزایش حجم مبادلات بین دو کشور تلاش کنیم.

وی افزود: از سال 2016 تا 2017 شاهد پیشرفت در مبادلات تجاری با ایران بودیم اما این امر منجر به ویروس کرونا در سال 2020 تجارت ما کاهش یافت، اما با رفع این نزول در سال 2021، اکنون شاهد پیشرفت خوبی در تجارت بین دو کشور ایران و عمان هستیم.

جمعه افزود: عمان در حال حاضر در رتبه 73 جهان قرار دارد و در بین کشورهای عربی خلیج فارس رتبه دوم را دارد. بیشتر مبادلات تجاری ما مبادلات مرزی با کشورهای همسایه بود

در اجلاس اتاق مشترک ایران و عمان آمده است که عمان عاری از هرگونه تمرین تروریستی است و جزو اولین کشورهای امن روی زمین است، بنابراین این موضوع دلایل بیشتری برای تجارت با این کشور ارائه می دهد.

وی گفت: تامین مالی در عمان بدون واسطه خارجی امکان پذیر است و این فرصت می تواند در دسترس تجار و خریداران ایرانی باشد.

وی با اشاره به مزیت های سرمایه گذاری در عمان گفت: سطح پایه موقعیت جغرافیایی ممتاز عمان است و موضوع بعدی امنیت و ثبات سیاسی برای این ملت است که سرمایه گذاری در این کشور را امن می کند.

جمعه تصریح کرد: از جمله عوامل مختلفی که باید به آن توجه شود، زیرساخت های مدرن و همچنین مالیات بسیار پایین گمرکی و ثبات مالی و اجتماعی این ملت است که از عوامل دلگرم کننده برای خریداران است.

انتهای پیام/

مدیریت

محمد قاسمی هستم. از بچگی با وردپرس کار میکنم و علاقه بسیار زیادی به طراحی وب دارم. این قالبو فقط از سایت راستچین تهیه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا