بازرگانی

صادرات فلفل به روسیه آزاد شده است

سیدرضا نورانی در گفت وگو با خبرنگار مالی شرکت اطلاع رسانی فارس، اظهار کرد: در لحظاتی پیش رایزن بازرگانی ایران در روسیه اعلام کرد که ممنوعیت صادرات فلفل ایرانی به روسیه لغو و صادرات به این کشور انجام می شود. از سر گرفته شده بود. در روز شنبه. 5 مارس.

رئیس اتحادیه سراسری کالاهای کشاورزی ایران افزود: هرکسی که قصد صادرات فلفل به روسیه را دارد در نظر گرفته شده با گروه ایمنی نباتات ایران هماهنگی لازم را انجام دهد و از این مجموعه گواهی رفاه بگیرد و تمامی موارد در پاسخ به پروتکل های مورد نیاز است. بین دولت.”

وی افزود: گروهی که از روسیه وارد ایران شده‌اند، پس از بازدید از گلخانه‌های ایران، نمونه‌برداری و بررسی آزمایشگاه‌های کشور خود متوجه شدند که فلفل ایرانی هیچ گونه مشکل سمی باقی‌مانده ندارد.

نورانی در پاسخ به اینکه چرا در این چند ماه واردات فلفل آذر را متوقف کردند، اگر معایبی ندارد؟ وی بیان کرد: موضوع رعایت پروتکل ها و گواهی های بهداشتی است که این مسائل با نظارت گروه ایمنی کارخانه حل می شود.

این مقام مسئول تصریح کرد: رایزنی ها در خصوص رفع ممنوعیت خرید کیوی به هند توسط ماموران وزارت جهاد کشاورزی در حال انجام است.

بر اساس شرکت فارس روسیه در آذرماه سال جاری واردات آب نبات فلفلی از ایران را ممنوع کرد.

انتهای پیام/

مدیریت

محمد قاسمی هستم. از بچگی با وردپرس کار میکنم و علاقه بسیار زیادی به طراحی وب دارم. این قالبو فقط از سایت راستچین تهیه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا