تکنولوژی

سندباکس، پلتفرم بازی مبتنی بر بلاک چین متاور، اکنون ۲ میلیون بازیکن دارد

پلتفرم بازی Metavers جعبه شنی (Sandbox) همزمان با دومین فصل ضبط، متعلق به برندهای Animoko مستقر در هنگ کنگ است. 2 میلیون کاربر ثبت نام کرده است.

شروع فصل دوم سندباکس و تجربیات جدید مجازی

نسخه بلاک چین با پشتیبانی از NFT های بومی و توکن های SAND بومی، Sandbox که نزدیک به چهار سال در حال توسعه بود، سرانجام در اواخر نوامبر سال گذشته منتشر شد. فصل دوم بازی از امروز به طور رسمی آغاز شده است و تمامی کاربران آن می توانند آزادانه 35 تجربه مختلف مجازی جدید را کشف کنند.

همچنین 200 ماموریت در این فصل وجود دارد که بازیکنان می توانند از آنها برای دریافت Alpha Pass NFT استفاده کنند، که به مالکان تا 1000 SAND تقریباً می دهد. 3000 دلار (بر اساس مقادیر فعلی).

جعبه شنی

جعبه شنی برای 13 ماه شما در حال ثبت کاربران جدید هستید و مدت زیادی طول کشید تا به رکورد 2 میلیون کاربر ثبت نام شده برسید. با این حال، با وجود اینکه فصل دوم بازی به تازگی آغاز شده است، قیمت توکن اصلی آن، SAND، در 24 ساعت گذشته 5 درصد کاهش یافته و اکنون با قیمت 3.05 دلار معامله می شود.

سندباکس بسیار شبیه به بازی‌های Roblox و Minecraft است که محتوای این جهان‌ها توسط کاربران تولید می‌شود، اما پایه اصلی سندباکس مبتنی بر فناوری است. بلاک چین توکن های غیر قابل تعویض (NFT) ساخته می شوند. در این دنیا، بازیکنان و سازندگان می توانند صاحب چیزهایی شوند.

همچنین سندباکس با بسیاری از مارک های مانند آتاری شما یک مشارکت موفق برای خرید زمین مجازی آنها در دنیای بازی دارید. Sebastien Bourget، یکی از بنیانگذاران Sandbox، به طور خلاصه توضیح داد که آنها بازی های مختلف بسازید آنها برای دنیای خود هستند، که شامل مواردی مانند بازی های پلتفرم، مسابقه، و ایفای نقش می شود.

مدیریت

محمد قاسمی هستم. از بچگی با وردپرس کار میکنم و علاقه بسیار زیادی به طراحی وب دارم. این قالبو فقط از سایت راستچین تهیه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا