تکنولوژی

سرمایه گذاری در حوزه بازی های موبایلی در سال آینده

جایزه بهترین سال مایکت در جوایز سالانه مایکت اعلام شد. این رویداد یک مسابقه درون برنامه ای است که در محیط اندروید استور مایکت برگزار می شود و با اضافه شدن بخش های دیگر سعی شده است تا برندگان بیشتری را در زمینه های مختلف به کاربران معرفی کند.

صبح امروز، 15 مارس، میکت یک کنفرانس مطبوعاتی در مورد این رویداد برگزار کرد و در ابتدا آمار میکت نشان داده شد. مایکت اعلام کرده است که تعداد نصب های فعال به 30 میلیون رسیده است و این فروشگاه اندرویدی روزانه بیش از 4 میلیون بازدید دارد. همچنین در حال حاضر بیش از 5000 فیلم و سریال تلویزیونی در سرویس VoD Miket Video موجود است.

در این نشست مدیران مایکت همچنین در پاسخ به دیجیاتو در خصوص تعامل با بازی های خارجی و عرضه قانونی آن ها در فروشگاه اندروید مایکت گفتند: در گذشته بازی های قانونی بیشتری به مایکت ارائه می شد که در سطح بین المللی با آن ها شراکت داشتم و حتی از آن ها بهره بردم. -پرداخت اپلیکیشن اما تعداد این موارد به دلیل تحریم ها روز به روز کمتر می شود.

مدیران مایکت با تایید اینکه تمرکز اصلی این فروشگاه اندرویدی پشتیبانی از بازی های بومی است، اعلام کردند که سرمایه گذاری مستقیم مالی در هیچ بازی در این زمینه نداشته اند، اما قصد دارند سال آینده در این راستا حرکت کنند: حمایت ما از ایرانیان. بازی‌ها نه تنها در سطح تبلیغات و فقط در زمان راه‌اندازی آن هستند، بلکه سرمایه‌گذاری مستقیم را نیز در نظر گرفتیم.»

بهترین کنسرت سال در 14 گروه موسیقی برگزار شد. با توجه به معیارهایی که همیشه به ترتیب لیست ها، مطالب و اپلیکیشن های مایکت تعیین می شود، بهترین اندروید سال انتخاب شده است. در پروانه نمایش امسال نمایش هایی مانند همراه کرد، نقچه، دیجی کالا و… به چشم می خورد و در قسمت بازی های موبایلی نیز عناوینی چون «پسر»، «باز بهادر» و «گلمراد» شایسته جوایز هستند.

انتخاب این جوایز بر عهده هیئت تحریریه مایکت است، در این لیست تنها یک جایزه محبوبیت وجود دارد که در قسمت بازی های موبایلی به رای کاربران رسیده است و «شهربانو» به عنوان بهترین بازی از نظر بازی شناخته شد. کاربران

مجسمه هایی نیز به برندگان اهدا شد

در اینجا لیست کاملی از 1400 برنده جوایز سالانه Miket، شامل برنامه‌ها، بازی‌ها و انتخاب‌های محبوب در بخش بازی‌ها آمده است.

برو جلو بهترین بازی از نظر صدا
پسر خوانده بهترین بازی از نظر طراحی هنری
مبارزه با زامبی ها بهترین بازی چند نفره
مسابقات پادشاهان معروف ترین بازی ایرانی
گیلراد بهترین داستان
دیجی کالا بهترین اپلیکیشن خرید آنلاین
تخصص بهترین برنامه رشد شخصی
زنگ خواهم زد بهترین برنامه برای یادگیری زبان انگلیسی
کشور معروف ترین روتر ایرانی
دیجیتون بهترین برنامه سرگرمی برای کودکان
نوبیتیکس بهترین برنامه سرمایه گذاری دیجیتال
فیلمو محبوب ترین فیلم ها و سریال های آنلاین
همراه با کارت بهترین نرم افزار در صنعت …

مدیریت

محمد قاسمی هستم. از بچگی با وردپرس کار میکنم و علاقه بسیار زیادی به طراحی وب دارم. این قالبو فقط از سایت راستچین تهیه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا