بورس

سبزهای شاخص رایج برای افراد کم تجربه نیست! / ارزش پیشنهادهای کوچک به هزار میلیارد هم نرسید

پاسخ به گزارش آنلاین به سیستم مالی؛ در نیمه اول خرید و فروش نقدی، کل شاخص با حدود دو هزار قلم افزایش همراه بود و میانگین رشد یک میلیون و 429 هزار قلمی را تجربه کرد. قیمت های حاوی مولفه های 770، 378 و 171 خوش بینانه ترین تاثیر را بر شاخص کل ثبت کردند.

شاخص هم وزنی با افزایش حدود 285 عاملی همراه بود اما از نیم ساعت قبل شاهد کاهش شاخص هم وزنی هستیم که نشان دهنده افزایش تقویت تنش های موجود در کل بازار است.

شاخص وزن منطبق با 37 عامل بالاتر، زاگرس با 21 عامل و چارس با 13 عامل خوشبین ترین عامل را به خود اختصاص دادند.

ارزش معاملات خرد ضروری است

ارزش اجراهای کوچک در نیمه اول اجراها به هزار میلیارد تومان هم نرسید و در این ساعت به حدود 815 میلیارد تومان رسید. موردی که به خوبی عمق رکود حاکم بر بازار را آشکار می کند.

برداشت های نقدی واقعی را پیگیری کنید

برداشت وجه نقد فیزیکی یک نقص کاملاً جدید نیست و از خرداد ماه به صورت روزانه شاهد برداشت نقدی فیزیکی از بازار بوده ایم. طی نیمه اول معاملات نقدی حدود 145 میلیارد تومان توسط افراد حقیقی از بازار خارج شد.

شعبندر با بیش از 17 میلیارد تومان بیشترین جریان نقدی واقعی را ثبت کرد. شپنا با بیش از 7 میلیارد تومان و خگستر با حدود 7 میلیارد تومان بر اساس برداشت واقعی نقدی آبشاری شدند.

پس از آن باز هم فتوسا با 5 میلیارد و 500 میلیون تومان بیشترین جریان نقدی واقعی را به خود دید. فاذر با حدود 5 میلیارد تومان و آسیاتک با حدود 4 میلیارد تومان برای ورود وجه نقد فیزیکی همسو شده اند.

مدیریت

محمد قاسمی هستم. از بچگی با وردپرس کار میکنم و علاقه بسیار زیادی به طراحی وب دارم. این قالبو فقط از سایت راستچین تهیه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا