بازرگانی

رانا پلاس روز معمول اروپا را در تخصص امنیت عابر پیاده ارائه کرد

اطلاعات تایید شده ; اکوپرس – محسن رادمیش با اشاره به اینکه الزامات کنونی کره زمین علاوه بر اینکه در تمامی تصادفات خیابانی از سرنشینان محافظت می شود، به امنیت عابران پیاده نیز توجه ویژه ای دارد، اظهار داشت: نگاهی به امنیت عابر پیاده که بیشتر بر اساس نوسازی اجرا می شود. و طبیعی در تمام جهانی ECE R127، شبیه‌سازی تصادف عابر پیاده با سرعت 40 کیلومتر در ساعت.

وی ادامه داد: در این نگاه من که شامل دو مولفه اصلی برخورد سر و پا، تاثیر سر عابر پیاده روی عوامل کاملا متفاوت درون موتور و تاثیر پای عابر بر روی عوامل کاملا متفاوت شوک است. جذب کننده ها.” شبیه سازی و بررسی شد. سر و پای پیاده نظام باید در تمام حدود مجاز باشد.

رضایی منیش گفت: با تلاش گروه مهندسی و شرکت تحلیل میانه ایران خودرو، ارتقا و نوسازی رانا پلاس در دستور کار قرار گرفت. امنیت عابر پیاده را جابجا کنید و به تمام الزامات معمول ECE R127 در سراسر جهان نگاه کنید و آنها را برآورده کنید.

معاون تحلیل، طراحی و بهبود محصول در ایران خودرو ادامه داد: این کار انجام شد و با حضور بازرسان و نمایندگان مجاز مرجع تایید صلاحیت علامت های الکترونیکی و فنی و حرفه ای، مجوز در یک نگاه مجوز اروپایی به قلب صادر شد. تشریفات مجاز برای صدور تاییدیه علامت الکترونیکی تکمیل شده و در مرحله اجرا می باشد.

وی سیستم ایمنی عادی عابر پیاده ECE R127 را در کنار 85 الزام اجباری جزو الزامات بین المللی فعلی دانست و افزود: پیش از این خودرو تارا تاییدیه ایمنی عابر پیاده را می گذراند و هم اکنون رانا پلاس با موفقیت مونتاژ معمولی را انجام داده است. این نشان دهنده استراتژی ایران خودرو برای تولید خودروهای باکیفیت و معمولی است.

رزمنش با بیان اینکه پوشش کالاهای مدرن مطابق با خرید معمول است، خاطرنشان کرد: ایران خودرو در نظر دارد کالاهای موجود را با نیازهای بیشتر عرضه کند و این اقدام گامی موثر در زمینه استانداردسازی، ارتقای امنیت و کیفیت بالای محصول است.

رضایی مانیش با بیان اینکه تولیدکننده دنا به امنیت طبیعی عابر پیاده دست یافته است، اظهار داشت: مقدمات اولیه در دستور کار است، در این میان دو تن از تولیدکنندگان به نام‌های تارا و رعنا با دریافت ایمارک در موقعیتی قرار گرفتند که این نرمال سخت را به دست آوردند و توانستند. این نشان از تغییر رشته مهندسی ایران خودرو دارد.

انتهای پیام/

مدیریت

محمد قاسمی هستم. از بچگی با وردپرس کار میکنم و علاقه بسیار زیادی به طراحی وب دارم. این قالبو فقط از سایت راستچین تهیه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا