بورس

دیدگاه حمایتی دولت فدرال در مورد بازار سرمایه تغییر نکرده است

به گزارش اهتیاز آنلاین به نقل از تسنیم، احسان خاندوزی در حاشیه جلسه شورای گفت وگوی مراجع و شخصیت به خبرنگاران گفت: انتشار جزئیاتی از تغییر بیمه نامه های مسئولان در جهت گیری بازار سرمایه. وضعیتی از عدم قطعیت ایجاد کرد که من باید آن را در حال حاضر منتشر کنم. در مقر مالی دولت فدرال برگزار شد، همان چارچوبی که در بهمن 1400 دستور کار دولت فدرال مشخص شد.

وزیر دارایی و امور پولی افزود: وضعیت بازار سرمایه باید با همه متغیرهای داخلی و خارجی که بر کل نظام مالی ایران تاثیر دارد و چشم انداز ستاد مالی دولت فدرال در ابتدایی آن بررسی شود. جهت. و تقویت اولیه

وزیر نظم اقتصادی بار عدم موافقت را به دوش دولت فدرال برای تحریک بازار برد و اطمینان داد که اعلام معامله سهام ده بسته جایگزین مؤثر بوده و ویژگی‌های ماه‌های بعد تأیید می‌کند که شرایط مساعد حاکم است، اما وجود دارد. مناسبت هایی در سراسر جهان بود. بیمه نامه های فضا و مسکن که باعث ایجاد ابهاماتی در زمان ایجاد بازار سرمایه شد. ضمناً مصوبات مراجع مرتبط با بورس با قاطعیت گرفته می شود و اجازه خروج از آنها وجود ندارد.

مدیریت

محمد قاسمی هستم. از بچگی با وردپرس کار میکنم و علاقه بسیار زیادی به طراحی وب دارم. این قالبو فقط از سایت راستچین تهیه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا