بورس

دعوای شستا و تامین اجتماعی تند نیست

علی رستمی، مدیرعامل شستا در گفت و گو با اقتصاد آنلاین در پاسخ به اقتصاد آنلاین اظهار داشت: پرجنب و جوش ترین برنامه ما رویداد سرمایه گذاری شستا است. بعد از 12 ماه قصد داریم عملاً 100 هزار میلیارد تومان گمانه زنی کنیم که می تواند نتایج عالی را منتقل کند. تقدیم به سهامداران محترم علاوه بر این، ما در نظر داریم نسبت هزینه به فروش را در مجموعه شستا 5 درصد کاهش دهیم و بهینه سازی کارمزد را دو برابر کنیم.

وی ادامه داد: اکنون رونق تولید را در دستور کار خود قرار داده ایم تا بتوانیم با افزایش تولید، بهره وری موضوعات را در شستا ارتقا دهیم و در نهایت با هم افزایی 100 درصدی در خانواده شستا بتوانیم سود خوبی برای سهامداران داشته باشیم. ”

در پاسخ به رستمی، بدون شک همراهان جمع کننده ای می خواهیم که بتوانند اپلیکیشن های طراحی شده در شستا را پیاده سازی کنند. بگذارید نگرش مدیریت و نخبگان اتفاق بیفتد و این کشتی بزرگ شستا را با مدیران جوان تر، انقلابی و آگاه بالاتر از همیشه ببرد.

مدیرعامل شستا در پاسخ به این سوال که به نظر می رسد بین پوشش شستا و بیمه اجتماعی تفاوت هایی وجود دارد، توضیح داد: قطعا در همه برنامه های مدیریتی تفاوت هایی در سبک وجود دارد. اما در شستا و ایمنی اجتماعی این اختلاف نظر شدید نیست و ممکن است هماهنگی خوبی بین گروه ایمنی اجتماعی و شستا وجود داشته باشد. اما انتخاب مدیران امری پر دردسر و پیچیده است که زمان بر است و دقت زیادی می طلبد.

وی در پایان در خصوص ارزش سهام شستا گفت: ارزش فعلی سهام شستا بر مبنای ارزشی است و آن سهام همچنان مفید است. برنامه ما این است که یک چک لیست از 20 شرکت شستا تهیه کنیم که پس از 12 ماه برای عموم عرضه نمی شوند و در اسرع وقت شروع به معرفی عموم اولیه می کنیم زیرا جایگزین سهام اجازه می دهد.

مدیریت

محمد قاسمی هستم. از بچگی با وردپرس کار میکنم و علاقه بسیار زیادی به طراحی وب دارم. این قالبو فقط از سایت راستچین تهیه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا