بازرگانی

تنوع خودروهای معیوب در گروه سایپا 50 درصد کاهش یافت.

اطلاعات تایید شده; به گزارش سایپانیوز، مسعود پروین در خصوص ترخیص خودروهای معیوب از پارکینگ گروه خودروسازی سایپا و نحوه اداره این بخش گفت: با استقرار کادر مدیریتی جدید گروه خودروسازی سایپا، یکی از بسیاری از نکات تقدم، پایان دادن به خودروهای معیوب بود. در حال حاضر (23 ژانویه 12 ماه گذشته) حدود 80000 وسیله نقلیه در داخل پارکینگ وجود دارد که به قطعات معیوب نسبت داده می شود و برای اینکه بتوان این میزان را کاهش داد، تعدادی همایش با تولیدکنندگان قطعات یدکی برگزار شده است. تامین کنندگان قطعات یدکی

وی با بیان اینکه با برنامه ریزی دقیق انجام شده در 12 ماه گذشته در 28 اسفند ماه موجودی خودروهای معیوب گروه سایپا به حدود 43 هزار و 700 دستگاه رسید، تصریح کرد: با تکمیل استخدام در هفته دوم تعطیلات نوروزی صحبت کردم. در مورد مقدار به حدود 40 خواهد رسید. به یک ابزار رسیده است.

معاونت برنامه ریزی تولید گروه خودروسازی سایپا گفت: خودروهای معیوب به سرعت در حال تکمیل هستند، گفت: تلاش می کنیم با رشد تولید و تامین قطعات یدکی، فوراً موفقیت را برای مشتریان به ارمغان بیاوریم.

وی در پاسخ به اطمینان مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا مبنی بر اینکه تمام پیشرفت شما تلاشی است برای به کارگیری تمام توان آن برای گسترش تولید عنوان کرد.

انتهای پیام/

مدیریت

محمد قاسمی هستم. از بچگی با وردپرس کار میکنم و علاقه بسیار زیادی به طراحی وب دارم. این قالبو فقط از سایت راستچین تهیه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا