بازرگانی

تنوع این مقالات بدون ستاره از 5000 کسب و کار کوچک فراتر رفته است

در پاسخ به شرکت اطلاعات فارس به نقل از روابط عمومی قلب رشد تجارت دیجیتال (تتا قلب)، این الزام برای کسب و کارهای آنلاین برای تامین وجوه توسط متولی جامعه کارمزد کشور در آذرماه 1400 اعمال شد، این محصول بدون ستاره در عنوان پاسخنامه پیشنهادی توسط بخش غیردولتی بنگاه‌ها انتخاب شد و پس از کنفرانس‌های حرفه‌ای بین تتا هارت، شرکت مالی مرکزی، شاپرک و بخش غیردولتی که با محوریت یک سیستم رایانه‌ای سازمان‌های صنفی، نهایی شد و به عنوان اجرایی شد. بخشی از اقدامات مشترک برای اجرای بهینه این الزام برای پرداخت دستمزد دستیاران است.

Inmaad Without Stars قطعاً یک مسیر ساده شده برای ارائه یک رمز باور دیجیتالی به مشاغل کوچک، تجربه صدور مجوز اولیه بر اساس ثبت نام در ایالت، تنها با تأیید اعتبار و منطقه است و می تواند در عرض 2 دقیقه به دست آید.

در واقع با هدف مقابله با ریسک‌های ناشی از عدم بررسی‌های اضافی در فناوری اصلی این محصول و جلوگیری از تخلفات و کلاهبرداری‌ها در سطح وسیع، یک بنگاه کوچک برای تنوع و کلیت معاملات انتخاب شد. ارزش ماهانه کمتر از 100 و 100 میلیون تومان است و این دغدغه به صورت سیستمی مدیریت می شود. بدیهی است در صورتی که بنگاه کوچکی از امتیاز لازم فراتر رود، شرکت موظف است در مدت 10 روز به کل فناوری اعطای این گونه مواد تسلیم شود و این مواد ستاره دار را دریافت کند.

پس از استقبال چشمگیر کسب‌وکارهای کوچک به Inmaad Without Stars در طول سال 1400، تنوع Inmaad Without Stars در بهار 1401 از مرز 5200 عبور کرد و اکثر آن شرکت‌ها قادر به ثبت نام و بهره‌مندی از پاداش نبودند. مزایای گرفتن مجوز از قبل آنها از نظر قانونی رد می شوند، اما با استفاده از انعطاف پذیری ثبت این محصول بدون ستاره، توانسته اند از مزایای مجوز مجوز با یک مرجع حاکمیتی بهره مند شوند که این هدف مشترک وزارت بازرگانی، معدن و تجارت است. وزارت دارایی و امور پولی و موسسه مالی مرکزی.

بدینوسیله، در گزارش دوره ای این محصول بدون ستاره به عنوان مجوز اولیه مبتنی بر ثبت در ایالت که از طریق همکاری و تعامل خوش بینانه بین دولت فدرال و بخش غیر دولتی عملیاتی شده است، باید به عنوان چند برابری از میزان عمل مجاز برای مشاغل کوچک و بالعکس از جمله ادعاهای مطرح شده در درجه پایین عملکرد گواهی شده، در طول بررسی های انجام شده، کمتر از 1٪ از مؤسسه از میزان عملکرد گواهی شده فراتر رفته است، که خوب است. طبق برآورد اولیه و نشان دهنده طراحی بسیار مناسب این محصول بدون ستاره است.

انتهای پیام/

مدیریت

محمد قاسمی هستم. از بچگی با وردپرس کار میکنم و علاقه بسیار زیادی به طراحی وب دارم. این قالبو فقط از سایت راستچین تهیه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا