بورس

بازنگری در مالیات صادراتی کالاهای نپخته

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از مجلس سنا، مشاور رودبار در جلسه شورای اسلامی مخالفت خود را با وضع مالیات بر صادرات کالاهای خام و نپخته و نیمه خام اعلام کرد و گفت: مشکل رونق صادرات در داخل کشور از نقاط تیز کشور است. رشد تجارت بین‌الملل ایران. بعد، بخش صادرات کشور باید همیشه منبع الهام و حمایت باشد.

مهرداد گدرسوند چنجی افزود: صادراتی که ممکن است ارزش پول خارجی را بهبود بخشد و سهم کشور را در بازارهای جهانی تثبیت کند بیش از همه بخش‌های مختلف نیازمند توجه مدیران و مسئولان کشوری است و کمک آنها نباید بی‌دیده باشد.

وی گفت: قطعاً در صورت اجرای دستور فوق انگیزه ناشر پایین می‌آید و شاهد سرمایه‌گذاری جدیدی در این بخش نخواهیم بود زیرا مجبور است.

گدارسوند اسکینی تصریح کرد: بهتر است در شورای نگهبان بررسی و فکر شود.

وی با اشاره به اهمیت این تصمیم برای بازار سرمایه، گفت: این موضوع می‌تواند تاثیر بسزایی در ابتکارات و شرکت‌هایی که صادرات حیاتی مواد خام و نیمه خام دارند، داشته باشد، هرچند پیش‌بینی می‌شود این طرح بیشتر از این پیش برود. بررسی شده.”

عضو کمیته برنامه ها و صندوق ها ادامه داد: لغو معافیت مالیاتی سپرده موسسات مالی برای نهادهای دارای مجوز تاثیر بسزایی بر بازار سرمایه دارد و انتظار می رود این تصمیم منجر به ورود آخرین نقدینگی به بازار سرمایه شود. بازار سرمایه.

مدیریت

محمد قاسمی هستم. از بچگی با وردپرس کار میکنم و علاقه بسیار زیادی به طراحی وب دارم. این قالبو فقط از سایت راستچین تهیه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا