بورس

بازار سهام کم رنگ و بی تجربه استرس پس انداز کردن مکان نما را به عقب می کشد؟

در راستای گزارش سامانه مالی آنلاین؛ در نیمه اول بازار کنونی، شاخص کل بورس توانست بیش از 4600 قلم رشد داشته باشد و به 1448000 قلم برسد. فلزات اساسی که یکی از عناصر متعددی بوده اند که طی یکی دو هفته گذشته بر افت شاخص کل تاثیر گذاشته اند، اکنون جایگاه اولیه را در روند صعودی شاخص دارند. وضعیت ضعیف با 1678 قلم و فوید با 1229 احتمالاً بیشترین تأثیر مثبت را بر شاخص کل داشته اند.

شاخص بی تجربه اما استرس تقویتی بیش از حد

اگرچه شاخص نهایی در حال حاضر بی تجربه است، اما در حال حاضر شاهد افزایش فشار خرید و فروش هستیم. به این ترتیب شاخص کل در نیم ساعت قبل بیش از 500 قلم کاهش یافته است که نشان می دهد بازار قادر به بازگشت قوی به روند صعودی نیست.

معاملات خرده فروشی هنوز کم است

در حالی که حدود دو ساعت تحویل داده شد به این دلیل که تراکنش ها، ارزش معاملات خرد به حدود هزار میلیارد تومان رسیده و اکنون مشخص است که جزو کم درآمدترین روزهای موجود در بازار است و ارزش معاملات خرد بدون تغییر دو هزار میلیارد تومان. این مشکل از جمله موانعی است که باعث می‌شود بازار به دور از انتظار به حالت صعودی بازگردد.

مردم واقعی به سمت درب خروجی حرکت می کنند

در نیمه اول معاملات واقعی بازار، تقریباً 110 میلیارد تومان از بازار خارج شد تا بتوانیم برای مشاهده برداشت واقعی وجه نقد جلو برویم.

شارز با حدود 16 میلیارد تومان بهترین جریان نقدی واقعی را به خود اختصاص داد، در حالی که خاکیرمان و ولود با حدود 4 میلیارد تومان وجه نقد واقعی به رتبه های بعدی رسیدند. پس از آن نیز جوان ما با حدود 15 میلیارد تومان بیشترین میزان نقدینگی واقعی را به ثبت رساند. شستا با 10 میلیارد و Mining Proper of Means با 8 میلیارد تومان پسوند بر اساس حرکت نقدی واقعی هستند.

مدیریت

محمد قاسمی هستم. از بچگی با وردپرس کار میکنم و علاقه بسیار زیادی به طراحی وب دارم. این قالبو فقط از سایت راستچین تهیه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا