چمن مصنوعی

انواع چمن مصنوعی – چمن مصنوعی

انواع چمن مصنوعی

چمن مصنوعی ما از ابتدا تا انتها 5 دوره کاملا متفاوت را پشت سر گذاشته است. فاصله اولیه چمن مصنوعی شامل برگهای پهن و فیبری است که به آنها فیبری گفته می شود، که با این وجود به دلیل استحکام بیش از حد آن الیاف برای اهداف بسیار شلوغ استفاده می شود. برای پی بردن به این نگرانی می توان به دو کالای تولید داخل به ویژه چمن مصنوعی، صنوبر و ماگنولیا اشاره کرد که ساخت آنها از همان الیاف تشکیل شده است. در نتیجه پرواز طولانی و جایگزین های محدود، ما از همه برنامه ها صرف نظر می کنیم و آخرین نظارت بر چمن مصنوعی را تنظیم می کنیم. این نوع چمن دارای ساختار مونوکلینیک تک الیافی است که نزدیک به ظاهر خالص توجه عموم را به خود جلب کرده است.

انواع چمن مصنوعی که با این الیاف با این نوع کالا تولید می شود را می شناسید:
1- چمن مصنوعی با موهای مانکن
2- مانکن چمن مصنوعی صدف
3- مانکن علف ارکیده مصنوعی
4- مانکن چمن مصنوعی
5- ساخت مانکن برای چمن مصنوعی
6- چمن روح مصنوعی

تمام کالاهای گزارش شده در ارتفاعات مختلف و در داخل کشور تولید می شود. چمن ابریشم ۲۵ میلی‌متری و چمن مصنوعی ۳۵ میلی‌لیتری نیز الیاف تک رشته‌ای هستند. این دو کالا ساخت هلند هستند و با اطمینان خاطر از مرغوب ترین چمن مصنوعی موجود در بازار و مشتریان گران قیمت هستند.

مدیریت

محمد قاسمی هستم. از بچگی با وردپرس کار میکنم و علاقه بسیار زیادی به طراحی وب دارم. این قالبو فقط از سایت راستچین تهیه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا