بازرگانی

افتتاح جدیدترین کسب و کار «ایران استار» در داخل کشور

اطلاعات تایید شده; ایکوپرس – مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در مراسم افتتاحیه این شرکت، با تاکید بر رویداد دلالان و تامین مشتریان مورد نیاز، اظهار داشت: اقدامات خوبی در ایران ستاره در حال انجام است و باید مسیر فعلی بهبود را به نحو احسن در پیش گرفت. “

مهدی خطیبی ادامه داد: با توجه به فرصت ایجاد و افزایش دیده شدن کالای بنز در داخل کشور، برنامه ریزی برای این فرآیند باید با استخدام افراد متخصص تکمیل شود.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو اضافه کرد: باید از ظرفیت موجود در مناطق آزاد برای توسعه کلی جامعه فروش و ارائه دهندگان خدمات پس از فروش، علاوه بر ارائه خدمات ویژه به صاحبان کالای بنز و همچنین برنامه ریزی و برنامه ریزی استفاده شود. دریافت اقدامات اجاره خودرو برای نامزدها.

خطیبی با اشاره به اجاره خودروهای فرسوده گفت: ایران ستاره باید با ارائه مشوق های مشابه برای تضمین قطعات یدکی، ارائه دهندگان خدمات پس از فروش و ارائه خدمات رفاهی، فروش کلی جامعه تبلیغاتی خودروهای دست دوم خود را توسعه و ارتقا دهد. “

مدیرعامل ستاره ایران در مراسم افتتاحیه با اشاره به تکمیل زنجیره ارزش ستاره ایران به دستور مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در بهمن ماه گفت: با این ادغام زنجیره ارزش ساخت، واردات، تبلیغات انجام شد. ، بازاریابی، فروش کلی و خدمات پس از فروش به صورت حرفه ای {و حرفه ای} انجام شده است.

سیدحمید ادبی با اشاره به برگزاری رویداد مشارکتی با واحدهای ذیربط گروه صنعتی ایران خودرو، بخش غیر دولتی و نمایندگان ستاره ایران گفت: از طریق این الگوی همکاری اقداماتی را برای ظرفیت سازی و اجرای طرح های شرح داده شده انجام خواهیم داد. “

ادابه افزود: ظرفیت سازی که در ایران سپری شده در چارچوب رویه های تخصصی منجر به ساتارا شد که معاونت علمی و تجربی ریاست جمهوری از آن استقبال و قدردانی کرد و در این مورد با شرکت جهانی پس از فروش مرسدس بنز گفتگو خواهیم کرد. مانکن خدماتی و همچنین مانکن مد استیکس. پذیرش تا عرضه که از شرکت ایرانی با کیفیت بالا صحبت می کرد.

مدیرعامل ستاره ایران بیان کرد: ستاره می تواند نمایشگاه های اصلی مرسدس بنز را تا فروردین 1401 در مشهد و تهران افتتاح کند.

همزمان با تصویرسازی ستاره ایران در داخل بازار بزرگ ایران (ایران مال)، مرمت کارگاه شماره یک شرکت ستاره ایران در داخل کارگاه مرمت پیشرفته خودرو در خیابان آزادی (یادگار امام) و مرمت کارگاه شماره یک. 2 هایپرکار (خیابان معلم). ) فروشگاه شماره 4 تعمیرات هیبریدی خودروهای هیبریدی و همچنین تجهیزات خودرو مرسدس بنز، نمایندگی های مجالس و 9 نمایندگی آنلاین در تهران و شهرستان های مختلف افتتاح شد.

در این مراسم که مدیرعامل ایران خودرو دیزل و مدیرعامل ایران خودرو نیز حضور داشتند، بخش های مربوطه امداد خودرو، آپکو، ایسیکو و بیمه در ایران مال با همکاری ایران ستاره به بهره برداری رسید.

انتهای پیام/

مدیریت

محمد قاسمی هستم. از بچگی با وردپرس کار میکنم و علاقه بسیار زیادی به طراحی وب دارم. این قالبو فقط از سایت راستچین تهیه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا