بورس

آیا استقلال با پرسپولیس همکاری می کند؟

در پاسخ به سایت اقتصاد آنلاین به نقل از شرکت اطلاع رسانی پژوهشگر ایرانی، مدیرکل امور جهانی وزارت کار اخیرا با سفیر اسپانیا در ایران دیدار و کنفرانس هایی را بین مدیران اکتول مادرید و بارسلونا با پرسپولیس و استقلال برگزار کرد. با نیت استفاده از تجربه اسپانیا برای مقابله و مقابله با تجهیزات گلف 2، استقلال و پرسپولیس. به صورت مشارکتی همچنین سفیر اسپانیا در ایران توصیه به برگزاری استخر دیجیتالی برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات همکاری دو باشگاه اکتوال مادرید و بارسلونا با مدیران استقلال و پرسپولیس و مسئولان وزارت کار به صورت جمعی کرد و تجهیزات گلف به صورت جمعی است. اداره می شود. به درخواست اشخاص و سهامدارانی که حق عضویت را پرداخت می کنند.

در جلسه اخیر معاون وزیر کار و مدیرعامل عضویت پرسپولیس، توانمندی های مانکن مشارکتی برای حل مشکل زاغی و تکنیک دقیق تحویل عضویت به پیروان و پیشکسوتان بررسی و کمیته ای برای این امر تعیین شد. . ارزیابی تعاونی های پیشنهادی در تخت جمشید و نحوه مالکیت عمومی این عضویت تشکیل شود.

مهدی مسکانی – معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی – در این گردهمایی با بیان اینکه آمادگی داریم طرح تبدیل به تعاونی با دو دستگاه عظیم و پرافتخار گلف «استقلال و پرسپولیس» را به طور کامل اجرا کنیم.

وی با تشریح پتانسیل تعاونی ها و غرفه داران پیشنهادی تعاونی ها برای مبادله این وسایل گلف گفت: تخت جمشید و استقلال پیشینه تاریخی و فرهنگی دیرینه ای در بین بسیاری از افراد دارد و اکثر مردم و زیردستان خواستار تعویض صحیح این دو وسیله گلف هستند. ما در واقع درگیر هستیم. ما افراد را می شناسیم.

معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر واگذاری مسائل به افراد، تاکید کرد: مانکن تعاونی مانکنی موثر و دوستدار محیط زیست برای تحول واقعی عضویت استقلال و پرسپولیس است. در حقیقت. صاحبان خانه، کارمندان و جانبازان.

موضوع تعویض تجهیزات گلف استقلال و پرسپولیس در نوع تعاونی ها به دنبال کنندگان واگذار شده است، اما در روزهای اخیر با ثبت تصویر این دو دستگاه در داخل گروه معاملات بورس، پیشنهاد تعویض زاغی در داخل. نوع تعاونی های عمومی موجودی مشترک به عنوان جایگزینی برای محدود شدن به مقدار معین، تخت جمشید باید در دسترس همه نامزدها و پیروان باشد.

حمید حاج اسماعیلی، کارشناس تعاونی در گفت و گو با دانشجویان دانشکده اطلاعات ایران اظهار داشت: در عین حال، آنها احتمالا استانداردترین وسایل گلف فوتبال هستند و تعداد زیادی از فوتبالدوستان متعلق به این دو گروه هستند، زیرا فوتبال در داخل کشور جا افتاده است که وقتی صحبت از منطقه و پایتخت می شود، گلف زرشکی و آبی زیاد است. تجهیزات، رنگ ها به حالت عادی برگشته است که در راه بازگشت رایج بود و در داخل کشور به وجود آمد و در نتیجه شرایط خاصی را برای تحویل این دو گروه در نوع تعاونی ها ایجاد می کند.

او می‌گوید: «یکی از بهترین راه‌ها برای تعامل با این دو تجهیزات گلف، حذف عناصر حاکمیت و قدرت برای مالکیت این دو گروه و تبدیل آنها به مشارکت بیشتر افراد و پیروان است. در این دو گلف. ماشین‌ها. وقتی صحبت از نگهداری می‌شود…

مدیریت

محمد قاسمی هستم. از بچگی با وردپرس کار میکنم و علاقه بسیار زیادی به طراحی وب دارم. این قالبو فقط از سایت راستچین تهیه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا